Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen rajzprogram van digitál...

Milyen rajzprogram van digitális rajztáblához?

Figyelt kérdés

Egy Genius EasyPen i405X digitalizáló táblához kellene egy rajzprogram ami tudja érzékelni hogy milyen erős vonalakat húzok és nem kellene gombokkal állítani.


Cseppet sem értek a gépekhez,de rajzoli szeretek és most vettem egy digitális táblát,de elgondolkoztam azon hogy sima paintal nem lesz jó mert ott állítgatni kell a méreteket.


Windows 10 es rendszerre kellene.


A Paint Tool SAI-t nem engedi a gépem letölteni. ( Nem tudom miért.


A gimp2-t használtam már sokszor,de nem tudom hogy lehet-e tollal használni,de még sok funkcióját nem is tudom irányítani még egérrel sem.


Valaki segítsen kérem :)


2015. dec. 26. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Neten azt találom, hogy Gimp teljesen jó, nézz szét youtubon, sok videó van, pl ez:


https://www.youtube.com/watch?v=ODaPT5jH_nY


Ezt a SAI valamit is meg lehet találni (google első találat volt), csak ez elég amatőr cucc egy Illustratorhoz vagy akár egy KRita-hoz képest.

2015. dec. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is utána néztem még jobban és a GIMP mellett döntöttem,de még nem tudom hogy be tudom-e majd állítani hogy érzékelje a táblát. :D :)
2015. dec. 26. 14:34
 3/3 tabaki ***** válasza:

Az eszközbeállító panelon keresd meg az ecsetdinamika beállításait.

Egyébként meg valóban nagyon jó a Krita is, én meg javaslom még a MyPaint programot.

2015. dec. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!