Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA 5-ben PC-n miért lehet...

GTA 5-ben PC-n miért lehet az, hogy hogy eddig high-on játszottam 60+ fps-sel most pedig fél másodpercig rendes fps-em van, majd leesik 1-2-3 másodpercre fix 1 fps-re és így tovább ismétlődve?

Figyelt kérdés
Hogyha leveszek mindent a lehető legkisebb értékre, akkor is ugyanígy 1 fps. A játékot uninstalláltam, a dokumentumokból kitöröltem, social club is uninstall volt, tehát tisztán újraraktam és ugyanez. Driver a legfrissebb és steames a játék.

2015. dec. 26. 17:31
 1/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

vagyis beakad?

hardveresen nem artana atvizsgalni gepet

2015. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

cpu, alaplap tulmelegedes

tapegyseg hibas vagy tulmelegszik


hardveres hibak teren leginkabb ezek okoznak ilyent


tulmelegedes a gephaz miatt van fokepp


netan merevlemez hiba is okozhat ilyen annak hibjat meg fokent tap szokta okozni


ha egy gyengebb minosegu tapod van egy rosszul szelozo gephazban akkor nincs mit csodalkozni


amugy pl takaritas is lehet esedekes ha reg volt

2015. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan rég volt takarítva, az nem lehet. Tápom jó fajta. Más játékok ugyanúgy tökéletesen futnak. Az update óta ilyen, tehát ha hardveres probléma lenne, az érdekes lenne.
2015. dec. 26. 18:36
 4/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

"update" eddig nem lattam sehol...

talan ujbol kellene vagy egy frissebbet megvarni ha elronttak valamit...

vagy levenni az updatet ha lehet


de ha jol megnezed amit irtal ennyi infobol milyen szoftveres hibara lehetne kovetkeztetni?


mit csinal a szoftver 1-3mp ig amig kiakad? van egy pause kod beleirva?:P


szoval ennyibol hardveresnek tunt


lehet nekik is irni panaszt van sataj foruma is...


update alatt meg nem tudom mit ertetel mert nem reszletezted...

2015. dec. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, hogy executives and other criminals a neve a dlc-nek. Azt az 1-3 másodpercig terjedő fps-t pedig úgy kell érteni, hogy fél másodperc kihagyással mindig ismétlődik. Szerinted ezek alapján érdemes lehet írni nekik?
2015. dec. 27. 09:40
 6/8 A kérdező kommentje:
*** 1-3 másodpercig terjedő 1 fps-t
2015. dec. 27. 09:42
 7/8 rpgmanus11 válasza:
Nekem is ez van, de csak a gta v-el nekem is, de ahogy olvasom itt a válaszokat, akkor az én problémám megvan, mert írták hogy a táp is lehet bűnös, többen is írták, és hát én cserélném a tépom mert nem valami minőségi (lc power lc6550, egy rakat szar szépen szólva, kéne egy új) máshol is utána néztem, akk ez a baj..... bocsi hogy ez nem válasz volt :D
2016. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem is hál' Istennek megoldódott, steam reinstall és kész.:D
2016. jan. 3. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!