Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Acer One 10 laptopot Windows...

Acer One 10 laptopot Windows 8-cal szeretnék frissíteni 10-re?

Figyelt kérdés
Rá van írva már a csomagolásra, meg magára a laptopra is szépen fel van matricázva hogy "Windows 10 now", ami nagyon jó lenne eddig, és amikor először bejelentkeztem rögtön fel is ajánlotta a frissítést. Nyomtam a letöltésre, ment a csúszka nagyon sokáig, majd kiírta hogy nincs elég hely a lemezen. 21,3 gigás a lemez, ebből 9,6 szabad és kellene 11,2. A gond az hgy már a windows saját fájlai is kb 10,1 gigát foglalnak, tehát ha minden mást letörlök akkor lenne talán épp hogy hely (windows és windowsbt mappán kívül), viszont nem hiszem hogy ez jó ötlet. Ha újratelepítem ezek visszajönnek? Mit csináljak?

2015. dec. 26. 17:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Amit elfelejtettem hogy ezenkívül van egy 465 gigás lemez is hozzá, de szerintem ezek ha jól tudom nem ugyanolyan típusúak és szerintem gyorsabb lenne a kisebben.
2015. dec. 26. 18:00
 2/7 |Orfeusz| ***** válasza:
Mindent rakj át a merevlemezre, hogy csak a Win maradjon a kicsi tárhelyen (SSD vagy flash lehet). A programokat le is törölheted róla.
2015. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként ha az összes programot letörölném, legalábbis amit a vezérlőpulton mutat akkor kb 140 megával lennék előrébb,és ís már egy csomó alapprogramot kitöröltem. Amikor átakarom helyezni az alapmappákat (pl. program files,program data azt nem engedi, most elkezdtem átmásolni, hogy ajd talán később megoldom
2015. dec. 26. 18:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha lemented az adataidat, akkor leformázhatod az egész lemezt és a win 8-as kulcsal fel tudsz tenni rá egy win 10-et.
2015. dec. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kódra gondolsz? Azt hol kéne megalálnom?:)
2015. dec. 26. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Leginkább a gép aljára ragasztva.
2015. dec. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tényleg van ott valami viszont azt csináltam helyette hogy letöröltem a windows frisítéseket és így már lett elég hely:)
2015. dec. 27. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!