Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Teljesen ingyenes a Win 10?

Teljesen ingyenes a Win 10?

Figyelt kérdés
Szóval, hallottam, hogy nem teljesen ingyenes a windows 10. Állítólag pár hónapig ingyenes, de utána vagy fizetsz, vagy visszaállítják az előző operációs rendszerre a géped. Igaz ez?

2015. dec. 26. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Downgradelni nem tudsz. És nem ingyenes. Aki a tört windowsát frissíti, az a géphasználat közben gyűjtött adataival fizet az úgynevezett "ingyenességért".
2015. dec. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 meszike91 ***** válasza:
Teljesen ingyenes. Ha egyszer frissítesz, akkor a windows 10 örökre aktiválva lesz az alaplapodhoz.
2015. dec. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Argloss ***** válasza:
27%
Én azt olvastam ha részt veszel a tesztprogramban, akkor ingyenesen használhatod a Windows 10 legfrissebb változatát. Tesztelőként viszont számolnod kell azzal, hogy sokkal több hibával fogsz találkozni, mint a normál felhasználók, hiszen te vagy az MS kísérleti nyulacskája.
2015. dec. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. dec. 27. 00:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Én meg úgy "hallottam", hogy a kiadástól számított első évben legális Windowst upgradelni ingyenes. Persze célszerűbb upgrade után egy friss telepítést csinálni az ingyen szerzett kulcsoddal a fellelhető leírások alapján.
2015. dec. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Meglévő opprendszeredet a kiadástól (2015.07.29) számított 1 éven belül ingyenesen frissítheted. Utána csinálhatsz tiszta telepítést is.
2015. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Win 10 meglévő legális Win7/8 rendszerről ingyen frissíthető.

(Sőt nagyon erőlteti is az MS, mert január közepétől, ha kéred, hanem widnwos update -en át, automatikusan települ. Akinek meg frissítésen keresztül jön, az a telepítő csomagot streameli tovább P2P alapon, ami a net sebességed fogyasztja)

2015. dec. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"ingyen szerzett kulcsoddal"


A félreértések elkerülése véget nem lesz Windows 10 kulcsod frissítés után, csupán egy digitális jogosultság, amely az alaplaphoz kötött.

Ha frissítés után aktiválja magát a 10, akkor utána simán újratelepítheted, de amikor kéri a termékkulcsot, akkor azt ki kell hagyni, és majd ha netre kerül akkor az alaplap azonosítója alapján újraaktiválja magát.

2015. dec. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aztán megtekintheted a termékkulcsodat...
2015. dec. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megtekintheted, de csak egy aktiválásra nem alkalmas, default kulcsot fogsz látni.
2015. dec. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!