Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most akkor jogilag ez így...

Most akkor jogilag ez így minek számít?

Figyelt kérdés

azon Gondolkoztam hogy ugye a Windows 10be vannak ilyen beállítások elrejtve hogy "szokásaimról küldjön információt a Microsoftnak, Meg h a Programok küldhetnek információt vagyis figyelik a gépet, az embert.

Igen ám csak ma már szinte mindenhol úgy árulják a laptopokat hogy fel van rá telepítve a windows 10, és ugye az emberek kb 80%ának gőze nincs erről hogy van ilyen a rendszerbe, meg nem is foglalkozik vele. Ezzel így átverik az embert, aki nem ért hozzá.. úgy hogy nem is tud róla, ez akkora manipuláció, és persze úgy adják el hogy Windows 10 a legjobb igy meg úgy.. miért vegye meg az ember stb. Na meg ugye, rá van kényszerűlve az ember hogy használja mert ami eddig volt neki az meg már elavult lesz, és nem futnak már rajta dolgok.. Aki meg nem használja, az meg már szinte nem is tud élni. Most ez akkora izéség, nem lehet az embernek saját élete, mert olyan mintha belenne kamerázva úgy h nem tud róla. undorító. Miért jó ez ?


2015. dec. 27. 11:57
 1/2 tabaki ***** válasza:

Ha az emberek (fogjuk rá, hogy csak) 80%-át nem érdekli, mit vesz, akkor meg is érdemli, hogy átverjék, mellesleg a M$ nem az első és nem az utolsó lesz azok sorában, akik megteszik.


„Aki meg nem használja, az meg már szinte nem is tud élni.”

Ebben sok igazság lehet. Én sem Windowst használok, és bizony nincs gyöngyéletem. Igaz, eddig eszembe sem jutott összekapcsolni a két dolgot, de most, hogy betetted a bogarat a fülembe... A röghöz kötött Windows-felhasználó, az eddig is efféle regulák között élt (és eddig se foglalkozott vele), a W10 körüli hiszti legföljebb némiképpen szembesíti őt a helyzettel, aztán meg minden a szokásos módján.


„nem lehet az embernek saját élete, mert olyan, mintha be lenne kamerázva”

Nem bizony, de ezt már megszokhattad a FaceBookon, Googleban, mindenhol, csak ott oprenszertől függetlenül. Ha pont a Windowsnál akadsz fenn rajta, az a te választásod, de csak egy a sok közül.


„Miért jó ez?”

Mit érdekel? Úgyse neked jó...

2015. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát igen, mondjuk nemtudok mitcsinálni vele.. max kikapcsolni ezeket a figyelős dolgokat. Elvileg a Win 7-be nincs ilyen, Most csak azért akadtam fel mert most raktam fel awin 10et és nekem is megakadt a szemem 1-2 ilyen infón forumokon. aztán elondolkoztam
2015. dec. 28. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!