Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Crysis 3 megy valakinek win...

Crysis 3 megy valakinek win 10-en?

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden elfut win 10-en.Egyébként van lehetőség rá ,hogy win 7 alól fusson.Tulajdonságok-Kompatibilitás és kiválasztod a win7-et de simán fog futni win 10-en is.
2015. dec. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már próbáltam nem jó! 1.3 update van hozzá ,és nem szereti!


De hozzátenném torrentes. Érdemes lenne megvenni? Ha megvenném akkor gondolom van hozzá 1.3 -nál újabb update is?

2015. dec. 27. 17:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Utána néztem neten valóban problémás a crysis win 10-en.Próbálj meg keresni valami fixet hozzá hátha úgy müködésre tudod bírni.Én így biztos nem venném meg mert lehet az eredeti se indulna el és akkor feleslegesen költöttél.Még körbe nézek neked hátha találok valamit.
2015. dec. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ok köszönöm.
2015. dec. 27. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Találtam videót ahol tökéletesen fut win 10-en a játék sőt van egy angol kérdsés is amit a Microsofthoz intéztek és ott is az volt a válasz a srác kérdésére hogy müködnie kell a játéknak.Szóval vagy tölts le egy másikat vagy vedd meg eredetibe vagy esetleg próbáld meg a jelenlegit frissíteni 1.3-ról újabbra.
2015. dec. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Vásárlás lesz szerintem a vége. 1.3 nál újabb frissítést sehol nem találok pedig tudom ,hogy van!
2015. dec. 28. 08:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Megy a zöld!
2015. dec. 28. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!