Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv! Hogy lehet win 8.1-en...

Gaarasama kérdése:

Üdv! Hogy lehet win 8.1-en elrejteni az asztali ikonokat? (A tálcáról szoktam használni eszköztárként. )

Figyelt kérdés
Igen láttam a gy.p. szintű videós és szöveges segítségeket, hogy miként kell jobb klikkel ezt megoldani, hát kösz, erre valahogy már rájöttem, de minden újraindításnál újra kint vannak, ami kiborító.. viszont egyszer már valahogy rájöttem a nyitjára és működött segédprogram telepítése nélkül, csak most újratelepítettem a rendszert és ezúttal nem találom a megoldást. Köszi előre is!

2015. dec. 28. 13:17
 1/4 |Orfeusz| ***** válasza:
Törlöd őket?
2015. dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
zseni vagy!! köszi!! eddig ez eszembe se jutott! habár lehet hogy csak azért nem, mert amint írtam: A tálcáról szoktam HASZNÁLNI eszköztárként. magyarul szükségen van az ikonokra, csak szeretném elrejteni őket a megjelenített asztalról.
2015. dec. 29. 21:11
 3/4 |Orfeusz| ***** válasza:

Nem értem a problémát. Te az asztali ikonokat akarod elrejteni, hogy csak a tálcán legyenek? Mert akkor törölni kell őket az asztalról és a tálcára rakni. Vagy mit akarsz?

Légyszíves írd le részletesebben, mert ennyiből még nem tiszta.

2015. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az általam eddig használt összes Windows rendszerben volt olyan lehetőség, ha az asztalon jobb klikket nyomsz, a felugróban van egy olyan opció, hogy "asztali ikonok (vagy elemek) megjelenítése" ha jól emlékszem, amivel el lehet tüntetni őket, MINTHA nem lennének ott, de valójában ott maradnak az asztalon, csak nem láthatóak ezáltal. De pl egy intézőből megnyithatod az asztalt, így elérheted ami rajta van, illetve a tálcára jobb klikkel a felugrón van olyan hogy "eszköztárak" ahol szintén beállíthatod, hogy "asztal" így lesz egy külön gomb a tálcán ami felhozza az asztali összes elemet, na én ez utóbbit szoktam használni. Ezért mondtam, hogy nem akarom kitörölni az ikonokat, csak elrejteni az asztalról, hogy ne legyenek láthatóak. Ennél részletesebben nem tudom leírni. És tudom hogy van olyan program amivel ezt külön meg lehet oldani, de nem szeretném szeméttel terhelni a rendszert, ezért keresek megoldást az alap beállításokban. Mint mondtam, egyszer már sikerült rájönnöm és működött, szóval biztos hogy lehetséges, de ezúttal nem találom a módját.
2016. jan. 4. 04:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!