Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Azt mondták jobban megéri ha...

Azt mondták jobban megéri ha letöltök 1 zeneletöltő oldalt/alkalmazást. Melyek ezek, melyek a legjobbak? Olyanra gondolok, hogy pl. : Deezer Music.

Figyelt kérdés
A Play áruházban a legtöbb zenéért fizetni kell, valamelyik viszont 0 Ft! Ez azt jelenti, hogy ezek ingyen letölthetőek?

2015. dec. 28. 20:40
 1/6 A kérdező kommentje:

Tudom hogy hülyén tettem fel a kérdés, ezért ha ez valakit bosszant attól elnézést kérek!

Egyébként ez 2 kérdés lenne (egyben)! :3

Ja és még soha sehova nem töltöttem le zenét, úgyhogy (ha valaki azt mondaná, hogy USB-vel, hát azt nem kaptam, tehát nincs!)

Esetleg valahogy WIFI-n keresztűl lehetne gépről telóra rakni zenét?? :DD Köszi!

2015. dec. 28. 20:47
 2/6 anonim ***** válasza:

ha nem számít a minőség, akkor youtubeon megkeresed, átmásolod a linkjét a vágólapra, megnyitsz egy új lapot, beírod a googleba "youtube mp3", megnyitod az oldalt, bemásolod a linket és letöltöd

//szinte minden mobillal működik amin van net és böngésző

2015. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Aha, igen erről már én is hallottam, és ez a gépen is működik!

DE milyen módszer létezik még?

És ti, hogy szoktatok zenét letölteni a telefonotokra vagy a GÉPETEKRE?

2015. dec. 30. 18:19
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem amúgy nincs zene-videótöltő droidra és pc-s chrome-ra, mert sérti a google-t
2015. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oksa, köszönöm! :3
2015. dec. 30. 22:11
 6/6 anonim ***** válasza:

sbdtube.com


Itt YouTube zenéket/videókat lehet letölteni.


.mp4 .mp3 .3gp stb.

2016. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!