Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez a kérdés főleg azokhoz-...

Ez a kérdés főleg azokhoz- szól akik a World of tanks-ben az angol ágat fejlesztik. Az lenne a kérdés, hogy Churchil 7-re vagy pedig vegyem meg a crusader-t és onnan mennyek a cromwell-re? Mert a cromwell és a churchil 7 között nem tudok dönteni .

Figyelt kérdés

#World of Tanks #Oliver Cromwell #churchil 7 #angol ág
2015. dec. 28. 21:22
 1/3 Vida Sándor ***** válasza:

Nehéz is, mert mondjuk egy gyors motrot vegyek, vagy egy teherautót. Teljesen más játékstílus. A churchil egy nehézkes, de jó páncélzatú tank, nem túl erős, de gyors töltésű ágyúval. Inkább hátulról kell vele puffogtatni, mert ha mellé megy egy közepes, vagy könnyű tank, vége.

A cromwell egy gyors, jó álcaértékű tank, nagy látótávval. Inkább arra van, hogy meglepjed és felderítsed az ellenfelet.

Ha a pörgős, gyors csatákat kedveled, csakis cromwell-

Ha a lassabbakat , akkor black prince vonal.

2015. dec. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi , hogszánál rám időt . Szerintem cromwell lesz :)
2015. dec. 29. 09:04
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Igen, az előző válaszoló nagyon jól leírt mindent!

Én csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy a Cromwell szinte-szinte op tanknak minősül, mert hatalmas az átütése, vagyis nagyobb szinteken is tudsz vele egy két dolgot csinálni és hasznos lenni, viszont a Churchillekkel.... hát azokkal nehezen (az inkább csak a saját szintjén a jó)..


Ahogy az előbb mondták.. függ a stílusodtól, viszont én a Cromwell ágat fejlesztem, és nagyon bejön :D. De ez nem akarom, hogy befolyásoló tényezőt jelentsen :)


Üdv, jó játékot!

2015. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!