Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 az öreg laptopra....

Windows 10 az öreg laptopra. Érdemes? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy hp Compaq 6730s laptop (ami még mindig tökéletesen működik, hdd eredeti 100%-os, 2gb ddr2 ram, nem rossz gép, csak a vga gyenge) Most Windows Vista Home Basic 32bit - Linux Mint 17.2 64 bit dualboot van rajta. (a vistát nem használom, mert olyan szinten vírusos, hogy be se tud jelentkezni, csak csökkentett módban)

Természetesen 32bites rendszert teszek rá. (winből legalábbis) Megpróbáljam? Vagy inkább win 8.1-et tegyek rá? (win8-at gyűlölöm, de laptopon, és mobileszközökön beválik, ez tény) Érdemes? Mert szerintem suhanna rajta a win10. [link]


[link]

Elvileg csak hetesig van támogatva. Nagyon jó rendszer a hetes, de a legjobb az lenne, ha a 10-es, vagy a 8-as menne. A Windowst természetesen úgy teszem fel, hogy meghagyom a Linuxot, a win vistát meg telepítés után törlöm. (de backupolnom úgyis kell, tele van a laptop fontos dolgokkal)



2015. dec. 28. 21:41
 1/7 anonim válasza:
100%
Windows 10 még nem egészen stabil de simán elmegy rajt, ráadásul a drivereket magátol felrakja! Win 8.1 nél azt irja minden manuálisan letöltött driverhez hogy a windows ezen verziója nem támogatott. Én HP small from factory gépre raktam, ami xp ig van támogatva. 8.1 et is próbáltam de a hangkártya, videókártya (alaplapi) nem működött rendesen mivel nem tudtam illesztőt rakni, a 10 meg magától felrakta. De szerintem amig nem lessz teljesen stabil a 10 addig a 7 et tedd rá.
2015. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Egyenlőre még gondolkozom ezen.
2015. dec. 28. 21:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy holnap tervezem felrakni a Windowst, szóval gyorsan döntenem kéne.
2015. dec. 28. 22:01
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, sikerült. 😊 2 partíció van, 1 winvista, 2 win10. A wifivel bajlódtam 3/4 óráig, végül Kiderült, hogy ki van kapcsolva az adapter. Amúgy 5 perc alatt felment a Windows. Win7 drivereket raktam rá, mindegyik műkszik. 😊 Topik lezárva.
2015. dec. 29. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát én erre a fosra nem szánnám rá azt a 30 percet sem
2016. jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
ha reálisan gondolkodsz erre még win7-et sem tettél volna nem hogy mindjárt win 10-et mert az menő!!? ennyiből bele rakok egy ferari motort a trabantba a kaszni meg elszáll dél afrikába ??!!!
2016. jan. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tökéletesen megy a 10es, mindenféle probléma nélkül.
2016. jan. 1. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!