Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Láthatják ezt? Microsoft...

Láthatják ezt? Microsoft Office Outlook 2010

Figyelt kérdés
Office Outlook 2010. Be van kapcsolva a levélszemét szűrő. Anyukám munkahelyén (munkahelyi email cím). A cég bekapcsolta a levélszemét elleni védelmet ezért az én és a rokonok által küldött levelek mind a levélszemét mappába kerülnek. Megtalaltam a megbízható címzettek menüpont. Hozzáadnám a saját címem. Látja ezt a cég, hogy én hozzáadtam magam a listához vagy sem?
2015. dec. 28. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
90%, hogy nem.
2015. dec. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sok mondatba tördelt kérdesben nem túlzottan érthető, hogy ki kivel van... De valójában tökmindegy, hogy ki mit lát, mert egyáltalán nem okos dolog a céges levélfiókot magánlevelezésre használni.
2015. dec. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Egyébként csak néhány email érkezik oda tőlünk ezért kell
2015. dec. 29. 07:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem regisztráltok egy gmail-os e-mail címet erre? Azt nyugodtan használhatnátok magánlevelezésre, anélkül hogy bármi miatt is aggódni kellene.
2015. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!