Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Total Commanderben minden...

Total Commanderben minden törléshez rendszergazdai jogosultságot kér, ezt, hogy vegyem ki?

Figyelt kérdés
újraraktam win10-re és most bármit törölni akarok TC-ben kiírja, hogy írásvédett, rendszergazdai jogosultság kell, akkor rányomok, hogy törlés rendszergazdaként és törli, mivel rendszergazdai fiokban vagyok benn. Node minek írja ki? Eddig nem volt ilyen, csak lassítja, hogy tudom kivenni, hogy minden amit teszek azt rendszergazdaként gondolja alapból?
2015. dec. 29. 09:56
 1/3 donfetibo ***** válasza:
Kapcsold ki a Felhasználói fiókban a felügyeletei módosításnál az értesítéseket!!!☺☻
2015. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne kapcsold ki, mert a következő héten meg jönni fogysz a "vírusos lett a gépem" meg "ismeretlen felugró ablakok" meg hasonlóakkal. Elég ha a tc ikonon jobbgomb, tulajdonságok, futtatás rendszergazdai jogokkal-t kiválasztod, utána csak indításkor kéri egyszer.


Az UAC kikapcsolgatás nagyon amatőr módszer, kb mint a kulcs lábtörlő alatt hagyása, hogy ne kelljen magaddal vinni...

2015. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hozzátéve, hogy az első verziót már próbáltam és nem oldja meg a problémát (mondjuk más miatt kapcsoltam ki, mert pont, hogy teleszemetelődőtt már az újrakás utáni újraindításnál az összes browser és aztán a vírusírtó papíron kinyírta őket, de igazából csak mindem megnyitott oldal után értesített, hogy ott van), mindegy, most kipróbálva a másik verzió, meglátjuk, köszi!
2015. dec. 29. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!