Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Update Agent 5.8....

Windows Update Agent 5.8. 02469: nem eredeti XP-nél is?

Figyelt kérdés
Mielőtt lehurrognának a goggle barátod szöveggel: mikor telepítettem az Update agentet, kiírta, hogy csak eredeti XP-nél telepíthetem. Régebben jártam úgy, hogy automatikus frissítés után felugrott egy ablak hogy Ön nem eredetit használ, törölje a gépről majd el is szállt a rendszer... Most nem szeretném ugyanezt. Ha telepítem ezt a vackot, milyen következményei lesznek? Ez a vacak viszont kéne ahhoz, hogy MSN induljon...
2010. márc. 24. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Google a te barátod :D (muszaj volt)


szerintem nyugotan indicsad ell , ha még is kijone az a eredeti XP izééé akor majd lehuzol valami crackat van milio a neten...

2010. márc. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Közben semmit se ért az egész... MSN azt írta, keressek újabbat, szóval feltettem Skype-ot...

Sajna nekem nem olyan könnyű a baromi lassú netemmel bármit is megkeresni, ráadásul ha elszáll a rendszer, max újratelepíteni tudom, mert azt tudom csak :P

2010. márc. 24. 21:47
 3/5 A kérdező kommentje:

*ahhoz értek csak

No, már fogalmazni se tudok...

2010. márc. 24. 21:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy biztos abban, hogy ez a "Windows Update Agent" progi nem valami spyware??? Csak mert nekem itt céges gépen eredeti windows van, és speciel ezzel még soha nem találkoztam, pedig frissít rendesen, teljesen magától...
2010. márc. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:

Közben megoldottam: engedtem automatikus frissítést, kb 10 perc alatt kihozott 30-at. (lehet, többet)

Kiszedtem a pipákat és csak azt engedtem frissülni, ami kellet. Naná, hogy rá fél óra múlva felkínálta az eredeti vizsgáló akármit, de inkább tiltottam a frissítést... MSN indul már, végülis, a célt elértem... :)

2010. márc. 29. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!