Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért romlik a minőség?

Miért romlik a minőség?

Figyelt kérdés
Samsung s3 felmásolom a videót a laptopra, és sokkal rosszabb a minőség mintha telefonon nézem. ha tudtok segíteni részletesen írjatok, köszönöm!

2016. jan. 1. 08:56
 1/10 Szirty ***** válasza:
88%

A kijelző mérete miatt valószínűleg.

Mekkora a video felbontása?

2016. jan. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Az első jól mondja. :)
2016. jan. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1920x1080 de olyan mintha vga felvétel lenne. ráadásul nincs olyan lejátszó programom, ahol el lehetne forgatni a videót 90 fokkal (állítva lett felvéve, de itt fekve játsz minden program.. Bocsi de nem vagyok nagy számítógép guru....
2016. jan. 1. 09:37
 4/10 anonim ***** válasza:
8%

Ha állítva vetted fel, akkor az már úgy is marad. nem lehet utólag elforgatni. Azaz lehet, de csak veszteséggel.

Próbálj ki más lejátszóprogramot is !

2016. jan. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szerintem biztos van olyan progi, amivel el lehet forgatni a videót... akkor lehet visszakapom a minőségét. ötleteket még várok...
2016. jan. 1. 09:46
 6/10 anonim ***** válasza:
8%

Oké hogy fáradt az ember ilyenkor, de nem is értem hogy ezt hogy gondolhatod egy pillanatig is komolyan.

Ahol most két oldal fekete van, szerinted hogy fogja kitalálni a program, hogy mi volt ott ? Ma alapján ? Ez nevetséges.

2016. jan. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
már kb fél éve volt erre megoldás, akkor sikerült, csak nem tudom melyik programmal.
2016. jan. 1. 10:04
 8/10 Szirty ***** válasza:
Avidemux-szal elforgathatod, de a képtartalom változatlan marad, vagyis egy keskeny függőleges sávban lesz kép nyilván.
2016. jan. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szirty ***** válasza:

Mellesleg az 1080p felbontás nem garantál jó minőséget. Azt csupán lehetővé teszi (főleg ha mobiltelefonnal készült).

Az ilyen nagy felbontású, de rossz minőségű kép is sokkal jobbnak tűnik kis méretű kijelzőn, mint nagy méretűn.

2016. jan. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#9 +1


nem eleg a felbontas, felvetel minosege es kodolas minosege(milyensege) is szamit


meg még kismillio ok


amugy akkor most 1080x1920 a video felbontasa? vagy micsoda? mert allitott felvetelkor valaminek valtoznia kell kulonben telefonon is torzitott lenne a kep...

2016. jan. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!