Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom feltelepíteni...

Miért nem tudom feltelepíteni a windows 8.1-et / windows 7 et?

Figyelt kérdés
Már lasssan 2 napja hogy újra raktam a win 8.1-et (vagyis akartam volna) először win7 et akartam rárakni az utána sikerült is, csak nem nagyon jött be, ezért inkább kiírtam a win 8.1-et újra egy másik cd-re és raktam volna fel, csak nem engedett partíciókat létrehozni. Utána 1 usb-st megoldással sikerült megoldanom, csak 3 órán ált a frissitések telepítésénél, és inkább újrainditottam a gépet, és azóta ha pendire-val akarom felrakni rá bármelyik windost csak fekete kép jön, ha pedig CD-vel próbálkozkk akkor meg csak a win8 logóig jut el. 3 fajta CD író programot próbáltam (Alcohol 120 ashampoo , nero ) valamint 4 féle windows 8.1-es verziót nCore-ról de egyikkel sem jutottam tovább... ugye usb megoldás előtt eljutottam addig hogy partíciók létrehozása csak ugye nem engedte létrehozni, de most odáig sem jutok el ugyan azzal a cd-vel, csak a win8 logóig: [link] Valamint amikor a win7 et akarnám rárakni megint, akkor meg ez történik : ( képeket mellékelek ) [link] [link]

2016. jan. 1. 18:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!