Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha kontrollerrel már egész...

Ha kontrollerrel már egész jól megy a keverés, akkor cdj-vel is menne így?

Figyelt kérdés
Nagyjából féléve kezdtem a mixeléssel komolyabban foglalkozni, jelenleg kontrollerem van mivel ez a legolcsóbb megoldás, és szerintem egy kezdőnek ez a legmegfelelőbb. a keverés már nagyon szépen megy, és a hallás után szinkronizálás is egész jól megy már, szóval úgy hogy nem nézek a bpm számlálóra, nagyjából 1 tizedes eltéréssel egy sebességre tudom hozni a két zenét, ami persze tudom, nem valami profi de majd úgy is jobban fog menni idővel, mivel nagyon sokat gyakorlok. Na, és azon gondolkoztam hogyha esetleg lenne előttem két cdj meg egy keverő akkor azzal is tudnám-e hozni ezt a szintet.. :) Természetesen, ez csak egy ilyen elmélkedés, de majd később ha már úgy tényleg komolyabban megy a dolog, mindenképp cd-re szeretnék váltani.

2016. jan. 2. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:

elvileg, gyakorlatilag ezt nem lehet nem így megmondani.

Ha nem használsz syncet, bpm számlálót, hanem csak a füled, akkor mehet a dolog.

2016. jan. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!