Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 10-en működnek a...

A Windows 10-en működnek a "kalóz" programok?

Figyelt kérdés
Ha a Win7-et 10 re frissítem akkor érzékeli a 10 hogy vannak "kalóz" programjaim. Ha egy eleve Win10 es gépre letöltök egy (pl.: nCore-ról) letöltött fájlt azt fogja érzékelni/jelezni?

2016. jan. 2. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:

digitális aláírást fog keresni.


A programok rendelkeznek digitális aláírással. (Az eredetiek mindenképp) A torrentes programokban ezek elvileg hiányoznak.


Ezt olvastam valahol, de lehet hülyeség az egész. Tessék fenntartásokkal kezelni

2016. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 waland ***** válasza:
100%
A torrentes progikban is van digitális aláírás, azt nem feltétlen kell törölni, hogy a tört program működjön. Ez egyébként nem gyengén veszélyes is, hisz ki tudja, hogy hacker Pistike mit dugott el a tört verzióban. A microsoft is ezért van annyira ellene a tört progiknak, arról már letettek, hogy a wint mindenkivel kifizettessék, de ha mindenki tört cuccokat használ, akkor a rendszer védhetetlen.
2016. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden úgy fog menni ahogy kell.
2016. jan. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval ha Windows 10 en tört programot használok akkor valószínűleg nem fog letiltani.
2016. jan. 3. 11:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, ugyan úgy menni fog.
2016. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem kalóz win 10 pro van nen töröl semit nem jelez semit legfejeb a defender kikapcsolását javaslom mert néha nem mindig de volt olyan hogy az törölte
2019. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!