Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 10 tényleg sz@r?...

A Windows 10 tényleg sz@r? Jobb a 8.1?

Figyelt kérdés
Tudtok felhozni érveket a win 10 javára?

2016. jan. 2. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fordítva...
2016. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van asztal. :D

G.

2016. jan. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 k.patrik96 ***** válasza:
43%
miről beszélsz? ki mondta ezt? A 8.1 egy fos nem értem miért lett kitalálva, 10 jól sikerült és érdemes rá frissiteni !!
2016. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Kitől hallottad ezt a sületlenséget? A Win 10 az eddigi legjobb microsoft op rendszer, ezt elismerem, pedig többnyire utálom a microsoftot. Csomó pozitívummal jár. Néhány: ingyen frissíthetsz, kb. 1 óra alatt. Van saját védelme, nem a legjobb, de van és az is ingyen. A leggyorsabb böngészőt az edge-t csak win 10en tudod használni. Mesteríen kialakított több asztalos rendszer, tudsz firkálni böngészés közben, osztott képernyős nézet (akár 4). VÉGRE START MENÜ! És mÉg rengeteg minden... A win 8.1 a win 8nál egy fokkal türhetőbb, de nem egy tulságosan precízen kialakított program.
2016. jan. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szóval win 10 = win 7 plusz böngésző? :)
2016. jan. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

"Mesteríen kialakított több asztalos rendszer"

ami az osx-ben és a linuxban már 10-15 éve benne van, csak az m$ már nem tudott mit lopni, kénytelen volt ezt is. Osztott képernyő, akár 4??? a másik két rendszerben tetszőleges számút létre lehet hozni, szintén vagy 10 évre visszamenőleg.


Ez az ingyenesség meg nagyon bűzlik, lesz itt még szívás majd meglátjátok....

2016. jan. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A mai programoknál lassan alap a 64 bites os és dx12! Annyira imádom, hogy minden alkalommal amikor kijön egy új windows, akkor a hozzá nem értő felhasználók mindenkit megpróbálnak meggyőzni, hogy márpedig a régi jobb. Emlékszem a win xphez egészen addig ragaszkodtak az ilyenek, míg teljesen használhatatlanná nem vált. Tényleges probléma az elődhöz képest csak a win 8nál volt. A világ fejlődik, egyszer úgy is frissíteni kell vmire.
2016. jan. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
78%
6os a kérdés nem az volt, hogy a linuxhoz képest milyen a win 10, hanem hogy a 8.1hez képest milyen. A Windowsot és a Linuxot, pedig össze hasónlítani olyan mint almát a körtével, nem lehet megmondani melyik a jobb, csak azt ki melyiket szereti jobban. Illetve ahhoz amit csinál melyik illik. De a hozzáértők nem nagyon hasonlítgatják a kettőt, csak a gyerekek. 7es voltam.
2016. jan. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, a windows 10 jobb. A 8.1-et (és a nyolcast) utálom. Oké, ez szubjektív vélemény, de sokan így vannak vele. Asztali gépre szerintem nem jó a 8.1, viszont mobil eszközökre igen, pl. Lumián nagyon meg vagyok vele elégedve. A 10-esre azt se lehet mondani, hogy rossz a kompatibilitása. Pl. a napokban feltettem a Windows 10 Pro 32 bitet egy Hp Compaq 6730s laptopra (Intel Pentium T1240, 2gb ddr2 ram, 250gb hdd). kb. 5 perc alatt felcsusszant a Windows XD Aztán jöttek a driverek. A drivereket felraktam Windows 7 kompatibilitási módban. A wifi driverrel sz*rakodtam. De észrevettem 1/2 óra múlva, hogy ki volt kapcsolva az adapter xDDD (a gépen manuálisan lehet keresni a wifit). A chipset drivert meg elfelejtettem feltenni, de miután feltettem, nagyon szép világos lett a képernyő, éles, jól látható (matt) Aztán feltettem a gépre a Just Cause 1-et, és azzal se volt kompatibilitási probléma. Szóval ha egy 7 éves, hivatalosan csak Windows 7-ig támogatott laptopon nincs kompatibilitási hiba, akkor ennyi erővel egy Presscott Pentium4-en is menne xD (más kérdés, hogy hogyan :D) Érdemes kipróbálni. Tiszta telepítéssel. A gépemen frissítettem, de érzem, hogy már nagyon ráfér egy tiszta újratelepítés. :/
2016. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#5: Nem, a win10 sokkal több, mint a 7. Mióta 10-est használok, a világ minden kincséért sem állnék vissza 7-re. Ráadásul van DX12 is. :)
2016. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!