Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas Pro 10 FX Probléma?!

DaB@SS kérdése:

Sony Vegas Pro 10 FX Probléma?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem van, hogy tudnám megoldani azt, hogy a program - vagy én akaratom ellenére - olyat csinált, hogy egy bizonyos effektet, amit az első pár videóhoz hozzáadtam, hozzáadta az ÖSSZES videóhoz ? Ezzel még nem is lenne probléma, ha el tudnám távolítani az effektet, de amikor rámegyek a videón belül az effektekhez, úgy érzékeli, mintha még nem lett volna hozzáadva semmi, de én látom, hogy igenis már tartalmaz egy effektet a videó. Ilyenkor mi a teendő, ha a "hagyományos" módon nem lehet eltávolítani az effektet a videókról ? Esetleg van gyorsbillentyű az effektek eltávolítására ?

Nagyon fontos lenne, hogy megoldódjon a probléma, mert sok időm töltöttem a szerkesztéssel, és csak enélkül tudnám menteni is!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 3. 01:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem az egész sávhoz adtad hozzá? Ha a megvágott videódarabjaidra egyenként teszed rá az effekteket, az mindegyik darab jobb sarkában látszani fog.


[link]


Viszont ha az egész sávra ráteszed, akkor a sáv beállításainál találod meg ugyanezt, és ott kell leszedned az effektet.


[link]


Ha csak bizonyos videódarabokra akarod rátenni az effektet, mindegyikhez egyenként hozzá kell adnod. (Legalábbis ez a klasszikus megoldás. Lehet a sávhoz hozzáadott effekteket is csak bizonyos időtartamra korlátozni a videó során, de abba itt most nem mennék bele.)

2016. jan. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!