Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el a HP...

Miért nem indul el a HP Szolgáltatóközpont?

Figyelt kérdés
A nyomtatót sikeresen feltelepítettem Win 10-re. A HP Szolgáltatóközpontot nem tudom megnyitni. Nem kapok hibaüzenetet. Egy hang jelzi, hogy nem tudta megnyitni. A program win 7 alatt tökéletesen működött. Nyomtatni tudok, de a program szükséges a szkenneléshez.

#HP #scan #szkennelés #HP Szolgáltatóközpont
2016. jan. 5. 16:45
 1/2 Lajos54 ***** válasza:
Elképzelhető, sőt szinte biztos, hogy ez a verzió még nem ismeri a Windows 10-et...
2016. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:

Meg kellene próbálni a HP honlapjáról frissíteni a programot, talán már van újabb verzió.

Ha még nincs, átmeneti megoldásnak a következőt javaslom.

Ha van valamilyen képszerkesztőd, azon keresztül is tudsz szkennelni, amennyiben a nyomtatót sikerrel feltelepítetted.

Ha nincs, egy képnézegető (például az ingyenes, magyarul is tudó XnView) is megteszi. Igaz, Win 10-en még nem próbáltam, de Win 8-al működik.

A Fájl menüből kiválasztod a "TWAIN forrás kijelölése", majd a "Beolvasás formátuma" pontot, ott kiválasztod a megfelelőt. Ezután a Beolvasás-ra kattintasz, és már működik is a dolog.

Persze a végén a beolvasott képeket menteni kell!

2016. jan. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!