Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » . Lenne egy olyan kédésem...

Tibi268906 kérdése:

. Lenne egy olyan kédésem hogy van egy Acer Aspire E15-ös laptopom windows 8-as rendszerrel szeretnék mégis xp-t tenni rá. Honnan tudnék hozzá leszedni drivereket?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Rossz ötletnek tartom, és kivitelezni is nehéz.

Az XP támogatását már maga a Microsoft is beszüntette, tehát a hardver gyártok sem foglalkoznak vele már jó ideje...

2016. jan. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ha nem elég a teljesítmény a geépednek (lusta voltam utána nézni)

Akkor a windows thin pc-t javaslom (kicsit átgyúrt win7 kis erőforrás igénnyel)

sima win7 driverek jók rá. De akár egy linuxot is kipróbálhatsz nem a sátán szüleménye.

2016. jan. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sajnos a win 8-at nem igazán díjazom a gépemen meg az utána olvasásaim alapján nem is igazán erre találták ki hanem tabletre meg okos telefonokra. A legidegesítőbb hogy windows oldalra fellépek és semmit sem akar be adni csak folyamatosan win 10-re akar frissíteni. Gyerkőceimnek szeretném feltenni a San Andreast de a directx9-cel is gondjaim akadtak emiatt.Szerintetek frissítsek win 10-re vagy maradjak a win 7-nél legvégsőbb esetre?
2016. jan. 6. 11:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Frissíts 10-re!

Ha lassú, akkor vagy megpróbálod a gépet feljavítani (bővíted a RAM-ot és SSD teszel bele) vagy felrakod a Windows 7-et.

2016. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom akkor a 10-et azután meglátjuk mi lesz belőle.
2016. jan. 6. 18:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a win 10-et nagyon meg vagyok elégedve vele köszönöm szuperül futnak rajta a programok csak ajánlani tudom.
2016. jan. 8. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!