Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy az egyik...

Hogy lehet, hogy az egyik legjobb e-book readernek mondták, és mégis csak egyetlen típust olvas, az epub-ot?

Figyelt kérdés
Vettem régebben egy Kindle e-book olvasót, de most kezdtem csak használni. Meglepődve látom, hogy csak epub verziót olvas, tehát mindent, amit olvasni akarok át kell formázzam. Van amit nem is lehet. És direkt nem egy olcsó sz*t vettem, mert gondoltam egyszer kell megvegyem csak. Már bánom.
2015. okt. 28. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy bánod, de ezzel valószínűleg teljesen egyedül állsz a Kindle-felhasználók sokmilliós táborában.
2015. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak nem tudom felfogni, hogy az egyik legjobb márka, de mégsem lehet olvasni vele csak egyetlen hitvány formátumot.
2015. okt. 31. 09:04
 3/3 anonim válasza:

te miről beszélsz? Támogatott formátumok Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, unprotected MOBI, PRC natively alapból

HTML, DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, BMP konvertálással.

ráadásul a send to kindle program kiküldi neten keresztül a kindle-ra a könyvet és a készülékre már konvertálva ér oda.

2015. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!