Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 64 bites rendszert...

Fcbpetya kérdése:

Windows 7 64 bites rendszert akarok feltenni, de állandóan megáll a telepítés, hol 1%, hol 92%-nál és ugyan az a hibakód! Valakinek valami tipp?

Figyelt kérdés

sziasztok!


Egy kis segítségre lenne szükségem,Windows 7 telepítéssel kapcsolatban.


a gép: 3 magos amd cpu, x3 445,4 gb drr3 1333 mhz,250 gb sata samsung hdd,msi 760gm p34 fx alaplap,dvd író/olvasó,5670 vga


Épp csinálnék egy gépet,de nem tudom feltelepíteni rá a Win 7 ult. 64(alap) bites verziót. Mindig kiiír egy hibakód üzenetet,és mindig más-más %-nál...

" A Windows 7 telepítője váratlan hibába ütközött.Ellenőrizze a telepítési forrást,elérhetők-e és indítsa újra a számítógépet."

hibakód: 0x0000005


Ezt produkálja állandóan,csak van mikor már 1%-nál van mikor 92-nél..

Próbáltam már másik lemezzel is ,usb-sen is,de ugyan ez... A 32 bites winnel is próbálkoztam,ott más hibaüzi jön elő : 0x80070570


A winchestert átnéztem 5-6 progival(hds,hdd regenerator stb),önteszteltem és minden okés vele.

a ramot is kipróbáltam a saját gépemben és semmi baja!


Ami még lényeg,hogy ketté van osztva a hdd,és ha D:-re teszem nem produkálja a hibát,akkor szépen felmegy a telepítés.

Érdekesség,hogy miután hibakódol,probálom ujra ,akkor a C: -re már nem is enged semmit,még formázni sem... viszont ha hibajavítást csinálok,akkor újra kezdi a telepítést,csak ugyan úgy hibakódozik.


Tanácstalan vagyok mivel minden amira gyanakodtam teljesen rendbe van,a telepítő lemezek is mennek más gépben,tehát ezért írok ide,hátha valaki már járt így..



köszi előre is a segítséget!



2016. jan. 6. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
2016. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!