Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom úgy kitörölni a...

Hogyan tudom úgy kitörölni a firefoxot, hogy az előzmények és minden új legyen az újratelepítés során?

Figyelt kérdés

Videó lejátszásánál lefagy a teljes firefox. Ezt újratelepítéssel próbáltam orvosolni, de miután letöröltem és újraraktam, a bővítmények megmaradtak és kb minden más is. Szerintem az egyik bővítmény lehet a ludas, de azokat nem tudom eltávolítani.

Törlésnél kitöröltem a vezérlőpultban, majd a Sajátgépben is a megmaradt mappákat, de miután újratelepítettem nem változott a helyzet. Valakinek valami ötlet?



2016. jan. 7. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Telepítsd fel a rókát először, utána töltsd le a Revo Uninstaller nevű programot és rakd fel. Ezzel töröld le a rókát a gépedről és a lehető legdurvább keresést engedd rá. Ez még a regisztrációs bejegyzések közül is kiirtja.
2016. jan. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát erre magamtól nem jöttem rá, nagyon szépen köszönöm. De amúgy ez milyen már, hogy normálisan le sem lehet törölni?!
2016. jan. 8. 00:13
 3/4 anonim ***** válasza:

A beállításai és egyéb szemete a C:\Programdata\Moilla

a C:\Felhasználók\felhasználóneved\AppData\Local\Mozilla

és a C:\Felhasználók\felhasználóneved\AppData\Roaming\Mozilla

Könyvtárakban található, ezeket kell kitörölni az uninstall után.

2016. jan. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mint az ágyi poloska...
2016. jan. 9. 01:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!