Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Feldatütemezöt hogy tudom...

NarutoHUN kérdése:

A Feldatütemezöt hogy tudom kikapcsolni, hogy ki tudjam kapcsolni a Windows Eseménynaplót?

Figyelt kérdés
Meg vettem a GTA 4et és az a hejzet hogy a gépem nem valami eros éppen csak a minimum van meg és akadozik lowon. Utána olvastam hogy mi fokhassa és azt mondták hogy a windows eseménynapló fogja. Amikor ki akarom kapcsolni a services.msc-ben akkor a feladatütemezö nem engedi és nem tudok vele semmmit se csinálni, mert nem engedi se lealitas se semmi. Hogy tudom kikapcsolni a feladatütemezöt hogy ki tudjam kapcsolni a windows eseménynaplót(windows 7 ultimatem van)?

#Windows #GTA 4 #eseménynapló #feladatütemezö
2016. jan. 11. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kikapcsolod a feladatütemezőt és az eseménynaplót azzal nem lesz jobb. Gyenge a hardver a gépedben, ezért nem megy el... Rendszerfelügyeleti eszközöket kerüld, ha nem értesz hozzá. Vagy veszel másik gépet vagy újítasz.
2016. jan. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
[link] ezek kozul miden meg an a proci a ram a videokartya s megis szaggat.
2016. jan. 11. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Speccy-t szedd le ás másold ki nekem az összesített adatokat. Mert pl.: egy 512MB-os videó-kártya is lehet erősebb, mint egy 1 GB-os. Nem a GB számít. Utána tudok segíteni, mi a probléma.
2016. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!