Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek most melyik a...

Laceee12 kérdése:

Szerintetek most melyik a legjobb videó felvevő program, és a legjobb videó szerkesztő program?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm

2016. jan. 12. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen célból? Vágnak filmeket a Lightworks-el is, de Premier pro, Avid media composer, Edius pl elég jó hardveres támogatással bír. Persze kizárt, hogy otthon milliós eszközöket használsz.


Neked valószínűleg a Powerdirector is teljes egészében ki fogja elégíteni az igényeidet.


Felvevő programról nem tudok nyilatkozni, mert felvételt csak linux alatt készítek simplescreenrecorderrel az asztalról. Arra teljes jó és hatékonyabb, mint eddig bármi amit próbáltam.

2016. jan. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Játékok felvételéhez meg, ilyen bemutató videók készítéséhez szeretném használni, nagyobb extrémebb dolgot nem akarok vele csinálni csak meg vágni a videókat meg meg szerkeszteni
2016. jan. 12. 10:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Továbbra is powerdirector a legjobb erre. Van hardveres gyorsítás, egyszerű és sokat tud. Vegas-t nem ajánlom, mert bár minden pistike ezt ismeri ("mer' a haver gépén is láttam"), de valójában egy középmezőnyt céloztak meg vele. Amolyan... "esküvői videós" szint. Nem profi, de összetett. Akkor már inkább egy premier pro, mert annak jóval nagyobb a kompatibilitása!


Tehát az X ezredik játékvideó összevágásához inkább a powerdirector. A renderelés is gyorsabb ha van hardveres gyorsítás. Felvételhez pedig nem tudom, keress rá mivel szoktak felvenni. Én az openbroadcastert ismerem még, az is jó ilyen célból.

2016. jan. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, és nagyon szépen köszönöm, ritka az ilyen rendesen és kulturáltan válaszoló ember.
2016. jan. 12. 11:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért meg lehet érteni őket is! :)

Ilyen kérdésre már én is többször válaszoltam és a többség belefáradt, hogy ugyanazt a kérdést X+1-edszer is meg kell válaszolnia. A kapcsolódó kérdések között is van pár olyan, ami választ ad erre...


Szóval legközelebb próbálj meg rákeresni és csak akkor kérdezz, ha tényleg nem találtál a kérdésedre választ! Akkor a válaszolóknak sem gurul el a gyógyszere... :D

2016. jan. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kerestem de frisset nem igazán találtam, meg időm sem.volt keresgélni mert dolgozom, és csak gondoltam hogy gyorsan írok eg
2016. jan. 12. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!