Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan törölhetem az Office...

Hogyan törölhetem az Office 2016-ot véglegesen?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy nem engedi telepíteni a 2013-ast, amíg a régebbi nincs törölve. Ez csak azért baromság, mert már töröltem a "programok és szolgáltatások"-ból és leszedtem ms fixit-et is. Ennek ellenére állandóan ezt írja ki a telepítő: "Egy office-termék előzetes kiadása vagy béta verziója található a számítógépen, ezért a telepítés nem lehetséges..."

2016. jan. 14. 21:11
 1/4 Lajos54 ***** válasza:

Vagy nem megfelelően, nem szabályosan lett eltávolítva, vagy mégis van valami maradék belőle a gépen. Ha máshol nem, de a Registry-ben mindenképpen bent maradt néhány bejegyzése.

Minden, a programra vonatkozó dolgot ki kellene törölni, ami nem is olyan egyszerű, mert néha egészen lehetetlen helyekre is beíródnak adatok. Esetleg végső esetben egy rendszer visszaállítás segíthet, a program telepítését megelőző időre.

2016. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért akarod a 2016-ot törölni, s visszatenni a 2013-at? Ingyen kaptad nem? Kipróbáltad?
2016. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tóth Renátó ***** válasza:

format c: xd

Ez szinte egy lehetetlen küldetés.Rakd újra a rendszert és ne engedd frissíteni a 13-ast.De ajánlom a Libre Office nevő progit.Kisseb,egyszerűbb,inyenes.

2016. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2: azért nem hagytam a 2016-ost, mert lejárt a próbaidőszak (asszem ez volt). Ez után csak nézni engedte a dokumentumaimat, szerkeszteni nem.
2016. jan. 16. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!