Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Internetről hangot hogy...

Internetről hangot hogy veszek fel?

Figyelt kérdés
Olyan programot keresek ami kikerüli a hangkártyát mivel a hangkártyának nincs belső mix e ezért arról nem lehet hangot felvenni. Visszakötni a mikrofon bemenetére a hangszoró kimenetet nem akarom. Mi a neve ennek a programnak ? Már egyszer valaki mondott egyet de azt letöröltem .és régen is volt.

2016. jan. 14. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyat ne is csinálj mert ha véletlen két be" vagy két ki" menetre van állítva akkor haza is vághatod.


Régiek többsége már fizetős, vagy használhatatlan. Nem rég kerestem én is ilyet. Szerintem rájöttek hogy az emberek a fizetős, de ingyenes meghallgatásra kínált zenéket inkább felvették, mint megvették.


De (sound recorder desktop) kifejezéssel a gugliban tuti találsz valamit.

2016. jan. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Bármilyen hangrögzítő jó. Minden hangkártyának van mixere, ha balfa sz vagy akkor fizess érte.
2016. jan. 15. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm koki ezt az értelmes választ gyökér.


Melyik részét nem értetted az első mondatomnak? KÉPZELD nekem integrált hangkártyám van csak, és abban nincs belső mix lehetőség pedig ez egy 17e Ft os gigabyt alaplap.


Ugyan így barátom 150e FT os toshiba laptopjának a hangkártyája sem tud belső mixet fel tudod ezt fogni?


Nos ha nem akarunk ezért külön hangkártyát venni akkor csak az marad hogy vagy visszahurkoljuk a jelet a line inputra vagy szerzünk egy szoftvert ami nem a hangkártyáról rögzíti a hangot . Volt is ilyen programom csak már nem tudom mi volt az .


Egy ilyen programot keresek.

2016. jan. 15. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
De van csak a modern rendszerek alapból letiltják. Oldd fel és működni fog gyökér barátom. :)
2016. jan. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy meg oldd meg, ahogy akarod. Már nem vagyok segítőkész pedig baromi sokat tudok az informatika világáról, de rájöttem nem érdemlik meg az emberek, hogy segítsek.
2016. jan. 16. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Oldd fel és működni fog gyökér "


Ezen a fórumon azért teszünk fel kérdéseket hogy valaki segítsen .


Te nem segítettél egyik válaszoddal sem ami nem is csoda a 47% al másnak sem segítettél ezek szerint nem csak nekem vagyis eltitkolni sem tudod hogy full kretén vagy mindenez amihez hozzászóltál.


De főleg senkit nem érdekel hogy milyen tévképzeteid vannak a vélt informatikai tudásodról.


Old fel magadat te tízéves azt se tudod merre kel fel a nap nem hogy belenyúljál egy hardware működésébe.

2016. jan. 16. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!