Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet zenét rárakni...

Hogy lehet zenét rárakni Power Point-os bemutatóra?

Figyelt kérdés
És ha videós a zene?Egyáltalán lehet rá rakni videósat?
2010. márc. 27. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Open Office.org szoftvernél így:


Zenéhez:

Beszúrás menü/Objektum/Hang (ott kiválasztod hol van a zene, majd ok, és már be is van szúrva)


Videóhoz:

Beszúrás menü/Objektum/Mozgókép (ott kiválasztod hol van a video, majd ok, és már be is van szúrva)


Ez Microsoft Office PowerPoint-nál is vagy így, vagy ehhez hasonlóan megy.

2010. márc. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy 2003-as vagy 2007-es PowerPointot használsz. Amit írok az a 2003-ra igaz. Ha kell, a 2007-t is megnézhetem. A menüpontok között találod: Beszúrás > Hang > Fájlból, illetve Mozgókép (fájlból). A youtube-ról letöltött flv-k nem minősülnek videónak. Igazából a legjobb a wma és wmv formátum, ez a MS sajátja, biztos érti, illetve hangnál a wav. Arra vigyázz, hogyha másik gépen fogod lejátszani, mint ahol szerkesztetted, akkor ott nem fog működni valószínűleg. (Nekem sosem sikerült megoldani, pedig már a MS oldalon is okítottam magam.) Ilyen esetben használd az előkészítés cd-re varázslót (Fájl menü). Mappába is lehet kérni az írást, ilyenkor nem kell cd hozzá, és pendrive-on elviheted, a mappából pedig lefuttathatod. Az autorun.inf nevű fájlban van, hogy mire kattints kettőt az indításhoz. Így biztosan működni fog bármilyen gépen, ugyanis, ha a gépen nincs PowerPoint, akkor telepít egy lejátszót. :-)

Remélem tudtam segíteni...

2010. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2003-as van.És a válaszokat köszi mendkettőtöknek
2010. márc. 27. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!