Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok egy bizonyos...

Miért nem tudok egy bizonyos programot telepíteni az egyik partícióra, a másikra viszont igen?!

Figyelt kérdés

A Win7 parton használom a Cubase SX zeneszerkesztőt, fel akartam tenni az XP partra is, telepítés után kéri a gép újraindítását, majd mire elindítanám magát a szoftvert, azt írja ki;"File SYNSOACC.DLL does not have expected interface"

Aztán ezt; "Runtime Error! bla-bla-bla CubaseSX3.exe

This application has requested the runtime to terminate it in an unusual way"

?!?!Nem értem......Ugyanarról a telepítőlemezről van szó, mint amit a Win7-nél használtam, sőt, a másik gépen, amin ugyanaz az XP fut, mint a kérdéses másik gép-partíción, szintén gond nélkül feltelepült a Cubase, nem értem, ide miért nem?!


2010. márc. 27. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

google fordító:


File SYNSOACC.DLL does not have expected interface


Fájl SYNSOACC.DLL nem várt interfész...


This application has requested the runtime to terminate it in an unusual way


Ez az alkalmazás kérte a runtime, hogy véget ér ez a szokatlan módon..


Windows xp rendszeredben vannak hibák, általában a regisztrációs adatbázisból hiányzik a fent említett dll fájl elérhetősége vagy használatának a módja.


Telepítsd újra a windowst ( frissítés funkcióval), vagy állítsd vissza a rendszert egy előző állapotra ( rendszer visszaállítás).

2010. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Nincs más mód? Néhány hete raktam újra a gépet, service pack 3-as csomaggal frissítve..........játékok, vagy bármilyen más szoftver hibátlanul fut ezen a parton, csak a Cubase-t nem akrja! Szerintem felesleges "csak" ezért újrarakni az oprendszert.............

2010. márc. 27. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Előző vagyok.


Bocs, hogy csak most tudok válaszolni......


Keress rá az interneten a DLL-re, töltsd le, és másold be a windows/system32 könyvtárba (lehetőleg ugyanazon a néven :-) ).


Ha ez sem javít a problémán:


Nézd meg, hogy a progi milyen egyéb szoftvereket kér a helyes futásához. Lehet, hogy ezek közül valamelyik hiányzik, vagy sérült. Érdemes a direcX-et, Java-t, Codec-packokat újtarakni, illetve a drivereket is frissíteni.


Ha még ezután sem lesz jó a progi, kénytelen leszel újrarakni a windows-t , sajnos.....


Jó tanács:

Ha újra kell telepítened, olyan windows-t használj, amit nem buheráltak meg ( nem változtattak meg semmit,nem töröltek ki belőle semmit és nem is raktak plusz progikat hozzá...)

2010. márc. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok....


jó pár oldal elolvasása után sem lettem okosabb:


Az egyik emberke elindította kompatibilitási módban, akkor tudta használni.


a másik emberke feltelepítette a legfrissebb verziót, letörölte, de az uninstallja befagyott, azóta tudja használni a progit...


Olvasd el a következő fórumot, lehet, hogy találsz rajta használható ötleteket:


[link]


remélem, segít :-(

2010. ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!