Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tűnt el az Outlook...

Miért tűnt el az Outlook Express-ből a leveleim egy része?

Figyelt kérdés
Ma reggel felkeltem, bekapcsoltam a gépet, megnéztem a leveleimet. Minden megvolt, Rá 15 percre, amikor megint megnyitottam az oldalt, eltűnt az összes 2015-ös levelem, pedig több mint 100 db volt és mind nagyon fontos, hivatalos ügyekhez kellett. Nem töröltem semmit és nem nyúltam semmihez, csak a szokásos levél olvasgatás történt. Hol lehetnek ezek a levelek? Lomtárban nincsenek és törölt elemek között sem.

2016. jan. 18. 06:33
 1/2 b4r4thg ***** válasza:
Próbáld szűkíteni a hibalehetőségeket. Nézd meg, hogy az Outlookban nem lett-e beállítva, hogy x nap után törli a leveleket. Ha tutira nem, akkor próbálj a szolgáltatótól segítséget kérni,hátha vissza tudják tölteni a leveleket backupból.
2016. jan. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:

Összesen mennyi levél van az Outlook Expressben?

Egy bizonyos mennyiségen felül (már nem emlékszem pontosan, de tulajdonképpen a tárhely foglalás a lényeg), egyszercsak nem jelenik meg sok, vagy akár semennyi.

Törölni kell a meglévőkből, vagy áthelyezni egy új mappába, ami a gépeden van létrehozva.

(Fájl-új mappa, majd kijelölöd az üzeneteket és áthelyezés mappába).

2016. jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!