Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehetne...

Milyen programmal lehetne asztali dvd-n is lejátszhatóvá tenni mobil videókat?

Figyelt kérdés
Mobillal(lumia532)készített videókat szeretnék dvd-re írni úgy, hogy az asztali dvd lejátszón lehessen nézni őket.format factory-t próbáltam szépen össze is fűzi a sok apróbb videót, de az asztali lejátszón csak hang van kép nincs. Csak ha alacsony méret és minőséget választom akkor játssza le de az viszont nagyon gyatra minőség. Tudnátok ajánlani olyan programot amivel ez jó minőségben lehetséges lenne?
2016. jan. 18. 13:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
lejátszó függő. Konvertáld a videókat olyan formátumba a formatfactory val amilyet lejátszik a dvd lejátszód.
2016. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
általában a nem túl régiek simán játsszák a divx, xvid, avi fájlokat
2016. jan. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igen ezekkel próbálkoztam, de semmi eredmény. a lejátszó 2éves lg. akkor próbálkozom tovább, csak gondoltam, hogy más is szokott ilyet és tud adni egy egyszerű receptet.
2016. jan. 18. 13:23
 4/16 anonim ***** válasza:
nincs véletlenül usb csatoló a lejátszódon? mert akkor nem kell szívnod , csak simán kimásolod egy pendrájvra a fájlt és a dvd lejátssza neked.
2016. jan. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
egyébként a telefon milyen formátumban rögzít? nem lehet állítani hogy milyen legyen a kimeneti formátum?
2016. jan. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De igen, csak a cél az, hogy ezeket a videókat szeretném archiválni, dvd-lemezre és majd sok év múlva akár többször visszanézni. Ezért lenne fontos, hogy az asztali lejátszók tudják kezelni.
2016. jan. 18. 13:33
 7/16 A kérdező kommentje:
A telefon mp4 formátumot használ.
2016. jan. 18. 13:35
 8/16 anonim ***** válasza:

dvd vel azért óvatosan, mert elvileg végtelen ideig tudják tárolni a fájlokat, de nekem pl már nem egy volt ami tönkrement.

Több lemezre kell másolnod, hogy biztosan hozzáférj később.

Esetleg valami felhő szolgáltatásba is érdemes feltölteni.

2016. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

dropboxon pl bizonyos feltételekkel lehet szerezni 50 GB tárhelyet .

Ingyen

2016. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egyébként, ha a telefonod mp4 ben rögzít, akkor én a helyedben nem kovertálnék, csak simán kiírnám lemezre adatként, mert sokkal jobb formátum mint az előbbiek, és a következő lejátszód is valszeg vinni fogja.

Egyébként okos tv-k is szinte mind le tudják játszani.

Ha nincs okos tv-d akkor mondjuk 20 000 + néhány magyar forintért tudsz venni pl egy raspberry pi-t amire ha pl telepítessz egy openelec, vagy egy osmc lejátszót akkor szinte minden létező formátumot lejátszik neked.

2016. jan. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!