Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem a Windows 8.1 a...

Miért nem a Windows 8.1 a nyerő, ha tablet, mobil, asztali gépen ugyanazt a felületet tudja biztosítani?

Figyelt kérdés
Néhány új szoftvernél látom ezt a számomra fantasztikus lehetőséget, akkor mi a létjogosultsága még mindig a döcögős android, apple termékeknek, ahol az asztali szoftvereimet nem tudom ugyanúgy mobilon is használni? Mi az oka, hogy a Windows 8.1 még mindig nem ér a többiek nyomába?
2013. dec. 12. 17:11
 1/4 anonim válasza:
gondolom az applikáció rendszer miatt az androidra és az apple Ios-es iphonoe-k ra sokkal több és jobb alkalmazások vannak mint a windowsphone okra( bocsi ha helyes irási hibák vannak
2013. dec. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert a windows kernel kernele és rendszere alapvetően rossz koncepció. Először kidobták a win98 után az agyontoldozott win3.x-et, aztán kidobták az xp-t, és kezdtek egy vistát. Egyszerűen kapkodás van, de nincs megtervezve az egész struktúrája. Magam részéről a tipp, hogy pont ugyanúgy ki fog halni, mint a nokia, aki csúcsrajáratta a symbiant, aztán szembesült a korlátaival. A windows-t már csak a directx tartja életben...de az se sokáig.
2013. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem igazán értelek kérdező. A kérdés feltevése alapján egy igazán windows fan vagy.Ez nem baj, de Én nem vagyok oda a windows-ért, sem az asztali, sem a telefon sem a tablet kategóriában. Nekem van androidos telefonom, tabletem, imádom őket, egyáltalán nem döcögősek, ha tehetem a gépen linuxot használok. Ahogy az előttem szóló mondta, a windowst a játékok tartják életben, de hamarosan jön a stema os (linux) ami ezt a problémát is meg fogja oldani. A windows 8 és 8.1 pedig szerintem megint a "rossz" periódusa a microsoftnak. A win7 most az sp2-vel már egész jó, minek cseréljem le?!
2013. dec. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elírtam: steam OS
2013. dec. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!