Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van csak 25-30 FPS-em a...

Miért van csak 25-30 FPS-em a GTA SA-ban? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Na szóval csak 25-30 FPS-em van ahogy már említettem és tudom, hogy az elég mert a szem másodpercenként 25 képkockát tud feldolgozni, de akkor is többnek kéne lennie...

2GB Ram

256 MB videókártya

Intel Core 2 Duo CPU 2.2 Ghz

ezzel így sokkal több FPSnek kéne lennie szerintem


itt a gépigénye: [link]


2010. márc. 27. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
a GTA SA egy rosszul portolt játék, ahogy a GTA 4 is például. Így nem meglepő a kevés fps. Egyébként a játékok fps-e nem ugyanaz mint a filmeké/videóké. Bizony 50fps alatt még jócskán szaggatósnak látszódhat :)
2010. márc. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez nem látszódik szaggatósnak ... de amúgy a GTA IV is 25 FPS körül ugrált nálam és a GTA SA is ház igen kissé fura...de amúgy nem csak a GTA-val van baj a CoD2 is 25 FPS-el megy pedig régebben 80-90 FPS-em volt
2010. márc. 27. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Volt 2.2-es C2D? Nem celeron az??? Mi a száma a procinak(Exxxx)? (CPU-Z-vel meg tudod nézni)

Meg aztán a 256-os kártya is valszeg karcsú. És természetesen a felbontás is számít. Mert mondjuk fullHD-ban még jó is a 25fps :)

2010. márc. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!