Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utorrentnek baja van a fájl...

Utorrentnek baja van a fájl méretével, van ötletetek?

Figyelt kérdés
Utorrenttel szereték leszedni filmet, az egyik fájl 6,58 GB és ez túl nagy a programnak. Nem tölti le. Van ötletetek erre? Köszi!
2016. jan. 19. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még ilyennel nem találkoztam, nem is értem, miért lenne a programnak nagy a fájl mérete. Nem arról van inkább szó, hogy nincs hozzá elég hely a meghajtón, ahova le akarod tölteni?
2016. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet a cél fájlrendszerének (FAT32) baj, azon nem hozhatsz létre 4 GiB-nál nagyobb állományt. Lehet ki is írja mi a hiba, csak te nem osztod meg velünk. A "baja van" nem segít.
2016. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na akkor egy pillanat, részletezem. Hozzáadom a torrentet, kiválasztom a célmappát (elférni elférne, mert 200 GB szabad helyem van a D meghajtón, ahol a célmappa is van). Ennél a pontnál az ablakban oldalt van 3 db fájl, ami majd letöltés után bekerül az adott mappába. Az egyik daemon tools fájl túl nagy. Ahogy rányomok az OK-ra, feldobja a hibaüzenetet. Konkrét hibaüzenet: "Egy vagy több fájl túllépi a fájlrendszer méretkorlátait. Ezeket a fájlokat nem lehet menteni."
2016. jan. 19. 18:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez pontosan az, amiről szó volt. A fájlrendszered FAT32, amin nem lehet 4 GiB vagy annál nagyobb fájl. Vagy formáznod kell NTFS-re (vagy ExFAT), és azzal elveszted a rajta lévő adatokat, vagy pedig konvertálnod kell NTFS-re, ami által az adat megmarad.
2016. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a segítséget!
2016. jan. 19. 19:07
 6/6 anonim ***** válasza:

igen.

parancssorba beírod.

convert "meghajtóbetűjel pl: c": /fs:ntfs

2016. jan. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!