Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Számítástechnikában jártas...

Számítástechnikában jártas ember segítségért kérnem. Megoldható-e egy németnyelvű XP magyarosítása? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Jó estét,Sziasztok ! A fiam kapott egy régebbi laptopot a keresztapjától.Dell Inspiron 8200-as.Német nyelvű XP Servízpack 1-es van rajta.A belső aku eleme nem jó.Így ha nem kap áramot akkor újra kell beállítani az időt.De ezt még elviselhető.Próbáltam én is magyarosítani,de nem tudtam.Ezért kérek itt segítséget tőletek.Egy olyan módszer kellene,ami tutira működik.Az hogy magyar nyelvű rendszert telepítsünk rá azt nem megoldható,mert a biosban jelszóval védve van a boot beállítás.És nem tudjuk át állítani,hogy CD-ről bootoljon.Így azt ami rajta van azt kellene magyarosítani...Segítségetekben reménykedem,és előrre is köszönöm.

2016. jan. 20. 17:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem,hogy amikor netre dugtuk letöltötte a frissítéseket,és most elméletileg a legutólsó frissítésig mind lejött.
2016. jan. 20. 17:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy kis segítség :)


[link]

2016. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linket,de ezek közt én nem látok magyar nyelvet. :/
2016. jan. 20. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!