Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jelenleg a számítástechnikában...

Jelenleg a számítástechnikában programozóra vagy grafikusra van nagyobb kereslet? Melyik iránnyal talál könnyebben munkát az ember, melyiket fizetik inkább meg?

Figyelt kérdés

Csak úgy egyszerűen érdekel, mert dilemmázok kicsit.

Ha a kérdés önmagában értelmetlen, elnézést :)


2014. febr. 16. 16:15
 1/4 SimkoL ***** válasza:
'Programozóból' százezer van :) értsd az iróniát. Grafikusból lényegesen kevesebb, jó grafikusból még kevesebb.
2014. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :) többször is nekifutottam már a programozásnak, de egyszerűen nem veszi be az agyam, sem a gyomrom. Viszont a grafikában mindig is otthon voltam és vagyok is. Tanulni szeretnék, és ezen dilemmázok, mert mindig úgy éreztem a programozóra nagyobb az igény, hamarabb megél belőle az ember. De nagyon nem megy. Viszont a grafikát szívvel lélekkel tudom cisnálni. Csak még nem probáltam sosem élesben (pénzért). Mindenkinek csak jófejségből ingyen dolgoztam eddig.
2014. febr. 16. 16:29
 3/4 Turismo ***** válasza:
Mind a kettőből nagyszükség van, de tényleg olyanra, aki érti is dolgokat... :) Tény és való szerintem nagyon jó szakember mind a kettőből nagyon kevés, nem tudnám megmondani, hogy melyikből vannak többen. Azt csináld és tanuld, amelyiket szeretnél és törekedj minél többre! :)
2014. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igyekezni fogok :)
2014. febr. 16. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!