Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet törölni az előrende...

Hogy lehet törölni az előrendelést?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem az NVIDIA-n keresztül a Tom Clancy's The Division Betára, remélve, hogy bekerülök. Erre most kaptam egy e-mailt, hogy előrendeltem a játékot, miközben erről szó sem volt eddig. A uplayen nem találom, hogy hogy is lehet leiratkozni.
2016. jan. 21. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond, csak hagyd figyelmen kívül az üzenetet. Gondolom nem házhoz szállítják :P (gondolom még nem fizettél)
2016. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neaggódj, mindenki kapott ilyen levelet. Érdekes is lenne, hogy ha le tudnák vonni az árát a kártya adatok nélkül.
2016. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy az origin is kiállít az ingyenes dolgokról egy 0.00$-os számlát, az is vicces dolog szvsz.
2016. jan. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szóval az előrendelésnél rögtön fizetni kell?:D Mert akkor nem aggódom. :D Köszönöm!
2016. jan. 22. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!