Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A uj AMD drivernél ami a 16.1...

A uj AMD drivernél ami a 16.1 es verziós, a beállitásoknál hol tudom beállitani a hűtést hogy mien fordulatszámon pörögjön a videokártya hűtője és a tuningolást ha huzni akarom?

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezekhez a MSI Afterburner nevű szoftvert töldsd le. Nem csak MSI vga-khoz jó!!
2016. jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nekem Shappire van akkor ahoz melyik kell ?
2016. jan. 22. 15:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy fentebb már írtam, NEM CSAK MSI vga-khoz jó. Minden AMD-s videókártyához használható, gyártótól függetlenül !!
2016. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Oké megprobálom a videokártyám Shappire R7 260X 2Gb , de amit még ehhez a kártyához kaptam gyári ccd drivert ami az AMD ugye azmár régi verziós az valami 13 as verziós volt de a régi verziósban tudtam még tuningolni meg a videokártya hütését szabályozni vagy letudtam kapcsolni a ventilátort is de most felraktam a AMD legfrisseb driverét ami a 16.1 es és ott érdekes modon uj felületett kapot és nem találtam olyan beállitásokat amik még a régi verzióson voltak vagyis tuning opciók nem láttam meg a hütési beállitásokat sem.

Vagy lehet az AMD oldalán külön lekell tölteni tuningolo progit De mindegy legfejebb visszarakom akkor a régi drivert.

2016. jan. 22. 15:47
 5/8 A kérdező kommentje:

Találtam már sapphire videokártyához valo tuning progit , de abban kérnék segitséget még hogy néha néha előfordul hogy a monitorom elsőtétül de a windows továbbra is megy és hiába nyomkodom a billentyūt vagy az egeret nem agya be a képet , csak ha resetelek , de akkormég a 2-3 év ezzelőtti driver volt telepitve a kártyámhoz mikkor a elsőtétűlés jelentkezett néha.

De ez a monitor elsőtétülés a videokártya hibája lehet vagy lehet a régi verziószámu driver miatt lehetett?

Mosthogy felraktam a legfrissebb AMD drivert nem fog jelentkezni az elsőtétűlés ?

2016. jan. 22. 17:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez lehet driver hiba, de lehet a vga vram hibája is. Ha az új driver alatt is produkálja ezt, akkor vram hiba, vagyis hibás a vga.
2016. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Van mikor 1 hétben csak 1 cer jelentkezik ez a elsőtétülés vagy volt olyan időszak mikor honapokig nem jőtt elő , szoval nem tudom de lehet a régi drivert akkor nem birta most fent van a legfrisseb már csak nem jön elő .

A processzorom most jelenleg egy q8300 as de a videokártyám paszol a procimhoz vagy a R7 260X videokártyámhoz fejlettebb intel proci lenne jó i3 vagy i5?

Gondolkodom még egy q9400 ason is , azzal mien lenne ?

2016. jan. 22. 21:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesítményt tekintve egy erősebb processzor még abból az r7-ből is ki tudna hozni többet, de ha nincs most olyan égető gondod, hogy egy adott game még éppen a játszhatóság szintje alatt van 2-3 fps-el, akkor egyenlőre felesleges cserélni a procit. Amúgy ha mégis a csere mellett döntesz, egy quad core-t cserélni quad core-ra nincs semmi értelme, inkább platform váltásban gondolkodj, i3, v. i5.
2016. jan. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!