Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A dupla ventilátoros videókárt...

A dupla ventilátoros videókártyám első ventije csak 85%os forgási sebesség után kapcsol be. Hogy lehet beállítani, hogy egyszerre pörögjenek, akár alacsony fordulatszámon? Gainward GX 660 ti Phantom.

Figyelt kérdés

2016. jan. 13. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:

" csak 85%os

forgási sebesség után

kapcsol be"

Mármint 85% -os terhelés nem? Túlmelegszik vagy miért akarod hogy folyamatosan pörögjön? Ha a hőmérsékleti adatai rendben vannak, akkor felesleges piszkálni. De ha nagyon akarod töltsd le az msi afterburnert.

2016. jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ugy kezdodott, hogy eszrevettem, hogy a 2 venti kozul az egyik nem forog. Msi afterburnerre allitgattam a fordulatszamat, es eszrevettem, hogy az, ami nem porgott eddig, felporgott. Szoval 85-90%ig jo, lejjebb leall. Mellesleg pont az nem porog, amelyik az ugymond elso lenne, tehat a kartyan a gpu felett helyezkedik el. Szoval kizarnam azt is, hogy a driver okozza, mert pont a masiknak kene nagyobb homersekletnel bekapcsolnia. Es witcher 3 alatt majdnem 80 fokig megeszik auto ventilator szabalyzason, ahol max 50%ig megy. Gondolom dupla ventivel boven eleg az is. Tehat ebbol a szempontbol kerdezem.

Koszonom a segito valaszokat elore is.

2016. jan. 13. 17:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Ui: 80foknal feljebb nem hagytam melegedni es lekapcsoltam, azert "csak" 80 fok.
2016. jan. 13. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!