Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A kerbal space program (ksp)...

Kápozszta kérdése:

A kerbal space program (ksp) nevű játékba beleettem a remotech nevü modot müködik csak az adatokat nem tudom átküldeni az űralómásról a "Földre". A játék eredeti. Ez miért van?

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert ha elolvastad volna a remottech leirasat, akkor lathatnad, hogy kozvetlen vagy kozvetett radiokapcsolat kell a Kerbin-nel.


Antennabol van ketto: Omni vag directional. Az elso megadott sugaru gombben sugaraz, hasonlo antenakkal (vagy adott hajora forditott directional-al) tud kommunikalni.


A directional antenna hatosugara SOKKAL nagyobb - a legerosebb 350GM - azonban csak egy naqgyon szuk savban sugaroznak (Cone angle) ezek legjobban ugy mukodnek, ha ket antennan egymasra van iranyitva (vag pl jo megoldas, ha egy bolygora iranyitod, es a raketad/muholdad palyajat lefedi, a muhold pedig a Kerbint veszi celba, igy folyamatos kapcsolat lehet. Ezenkivul ajanlatos keocentrikus palyan (vagy barmilyen egyeben) egymashoz kepest 90 fokban elhelyezni muholdakat, hogy folyamatos legyen a lefedettseg.


Illetve Kerbin-en belul szinten jo dolog kis telSat-Okat felloni polaris playara, hogy a felszinen mindenhol legyen kapcsolat a repulokkel.

2016. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt edig is tudtam és közvetlenül van csatlakoztatva elküldi ki is irjha hogy 100% de azt nem hogy menyi ment át és meg sem kapom.
2016. jan. 22. 17:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ott valami egyéb gikszer lesz - szerintem próbálkozz egy újratelepítéssel.
2016. jan. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!