Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy pár szót tudnátok mondani...

Egy pár szót tudnátok mondani az SW:TOR Free to play részéről?

Figyelt kérdés

Kb. 1/másfél éve játszottam először a játékkal. Nagyon tetszett, de sajnos csak 15-17-es szintig tudtam felfejlődni, de nem tudom miért. Vagy "próbaverzió" ideje telt le, vagy elértem az ingyenesen játszható maximumot.


Utánaolvastam, és azt írják többen, hogy az igaz, hogy a Free to Play módban játszó játékosok vannak leginkább lekorlátozva, ami teljesen jogos, és érthető is, de többen állítják, hogy Free to Play módban ugyanolyan élvezhető a játék, mert mindent meg lehet szerezni, csak lassabban.


Azóta megváltozott volna a rendszer, és akármeddig játszhatunk vele ingyen? Vagy maradt olyan, hogy elérsz egy bizonyos szintig, és másnap már nem enged belépni? (Mert velem ez történt.)



2016. jan. 22. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:

A régi próbaverzió (amikor még nem volt free to play) csak 15. szintig engedett és nem hagyhattad el a 2. bolygót. De akármeddig mászkálhattál, olyan soha nem volt tudtommal hogy nem engedett belépni.

Ez megszűnt.


A free to play teljesen élvezhető ha csak a sztori érdekel. Vannak idegesítő megkötések (kevesebb xp, kevesebb quickbar, kevesebb pénz, credit limit stb.) de igazából ezek nem jelentősek ha csak a sztorit játszod.


Az end game/pvp szempontjából már más a helyzet. Ott elég erős korlátozások vannak free to play játékosoknak (max. 7 warzone/hét, nem mehetsz operationbe pass nélkül, nem használhatsz prototypenál jobb itemeket, heti roll limit flashpoint itemekre stb.)


De ezeket a korlátozásokat mind feloldhatod a cartel marketen megvásárolható itemek segítségével amiért fizethetsz cartel coinnal (ez pénzbe kerül) vagy a sima marketen kreditekkel.


Valamint nem játszhatsz még az új kiegészítővel (kotfe) és ha jól emlékszem a max. szintet (65) sem érheted el, csak a 60at, de ez nem biztos.

2016. jan. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!