Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas Pro 13-ba Video...

Pinczel Csanád kérdése:

Sony Vegas Pro 13-ba Video Event FX beragadás probléma van valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Mikor a videóra rákattintok jobb klikkel ugye kihozza a listát mit lehet csinálni. Ott van hogy Video Event FX arra rákattintottam mert effektezni akartam volna csak volt egy problémám hogy nem láttam hova hozta volna ki. Ekkor észrevettem a Windows 8.1 tárcájának úgymond mögötte van és próbáltam onnan kihúzni csak az a baj a gép csak azt érzékeli hogy a Windows tárcáját nyomkodom mivel a Video Event FX mögötte konkrétan be lett zárva... És most próbáltam hogy bezárom és megnyitom a Sony Vegas Pro 13-at és előhozom a Video Event FX-et de ugyanott van és újat nem akarok már kezdeni mivel ezt kb. 6 órája vágom... persze úgy hogy naponta kb. 1 órát vágtam és úgy se megy hogy a Pan/Cropot nyitom meg. Valaki tud segíteni?

2016. jan. 23. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Tartsd lenyomva az Alt-ot, és nyomd le 2 szer a "D"-t !
2016. jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uh... köszi csak hát ez se segített csak eltüntette a Video Event FX-et aztán rámentem újra a Video Event FX-re és ugyanott találtam szegénykét bezárva ):
2016. jan. 23. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!