Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy minecraft szervert szeretn...

Egy minecraft szervert szeretnék hostolni de nem sikerül mert a portot nem, , érzékeli, , . Hogyan tudnám megoldani? Többi lent. (router: TP-LINK) Szerver verzió: 1.8

Figyelt kérdés

Egy minecraft szervert szeretnék hostolni, már nagyon régóta próbálkozok de nem sikerül. Arra gyanakszom, hogy a portot nem érzékeli valami. Mert mikor leellenőrzöm azt írja, hogy nincs nyitva ilyen port. Én feltudok menni de csak a gép ipjével illetve a localhosttal.Itt szoktam leellenőrizni: [link]

Tudnátok segíteni?


Alapkérdéseken illetve alap problémamegoldásokat gyorsan letisztázom:


Igen nyitottam portot. TP-link routerem van. Nekem sikerült fellépni a localhosttal és a gép ipjével. Az ip-met úgy ellenőrzöm, hogy: Start --> cmd --> ipconfig és ott az Ipv4 cím. A rendes ipt adtam meg másoknak amit a whatsmyip.org-on meglehet nézni(megjegyzem azzal én se tudok felcsatlakozni). Pórbáltunk így joinolni: xy:25565 és így is: xy (akinek nem esett volna le az xy az ip). Tört MC klienssel(teamextreme) MesterMC klienssel illetve eredeti Minecraft klienssel is próbáltunk fellépni. A windows tűzfalat kikapcsoltam. Hirtelen ennyi jutott eszembe amit szoktak mondani. Remélem ti tudtok segíteni.



2016. jan. 25. 14:10
 1/1 anonim válasza:
Szia nekem is ugyan ez lenne a probléma tudnátok segítene. Csak nekem annyi a különbség hogy egyszer működik a port kioldás és fel is tudnak jönni a játékosok egyszer pedig nem és sajna 5 hónapja van ez így.
2016. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!