Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Instagram-om vírusos, vagy...

Az Instagram-om vírusos, vagy feltörték?

Figyelt kérdés
Tegnap este azt vettem észre, hogy rengeteg külföldi ember kezdett el követni. Aztán láttam hogy rengeteg másikat meg a nevemben kezdett el követni. Olyan 50-60 embert. És megnéztem hogy ez mitől van és a profilomban átírták a leírást, a nevemet és profilképet is cserélt.. Persze gyorsan jelszó csere és rendrakás. Azóta semmi. Szerintetek kéne tennem még bármit? Üdv és köszönöm!
2016. jan. 28. 07:37
 1/3 tabaki ***** válasza:
Ha eredetileg is normális jelszavad volt, nem hinném, hogy csak úgy föl lehetett törni. Ezért gyanús, hogy nincs-e inkább a te gépeden valami disznóság, ami hozzáfér a jelszavaidhoz. Gondolom, nem ártana egy igen alapos vírusellenőrzés, mert a csínytevő a következő körben már valószínűleg nem hagy esélyt a visszaállításra.
2016. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Husii. válasza:
Az enyémmel is ez történt, neked végül mi lett vele ?
2016. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azonnal jelszócsere, vissza minden és azóta szerencsére minden oké.
2016. júl. 28. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!