Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezen a helyen található...

Spectator kérdése:

Ezen a helyen található OpenOffice megy Win 8.1-el? download. Chip.eu/hu/OpenOffice_84036. html

Figyelt kérdés
Win 8.1-es laptopomon az Office365 lejárt. Szeretnék most OpenOfficet letölteni. A fenti link volt az egyetlen, ahol 4 csillagos minősítést találtam. (másutt nincs is csillag) A többihez nincs bizalmam. Megy-e ez Win 8.1-el, vagy ha nem, kérem hogy ajánljon valaki egy megbízható kipróbált másik OpenOffice letöltési helyet (Excelt is tudjon). Előre is köszönöm.

2016. jan. 28. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Az OpenOffice programcsomag már évek óta "félholt" állapotban van, helyette a LibreOffice programcsomagot érdemes használni, ami az OpenOffice továbbfejlesztett változata.

Hivatalos letöltési oldala pedig ez: [link]

2016. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Open Office-t felejtsd el! (már nem fejlesztik, és nem kompatibilis a WIN 8-al!)

helyette az ugyancsak ingyenes, és jelenleg is fejlesztett LIBRE OFFICE-t keresd és töltsd le, és telepítsd.

[link]

2016. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kockagolyo válasza:
Szoftvert csak a gyártó oldaláról, a telepítésnél meg figyelni miket akar még felrakni! Toolbarok, böngésző kezdőlapjának/keresőjének a cseréje, stb.
2016. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lajos54 ***** válasza:

Ugyan pár évvel ezelőtt kijött az OpenOffice Win 8 kompatibilis változata, de...


[link]

2016. jan. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mind a négy válaszolónak nagyon köszönöm a jótanácsait! Vegyétek úgy, mintha egyenként küldtem volna privát üzenetet.
2016. jan. 29. 17:44
 6/6 A kérdező kommentje:
SOS! Telepítettem a LibreOffice-t, sikerült is, működik is, de "elszúrtam" az elején és 32 bitest adtam meg. Ez lehet, hogy nagy baj. Kérem, írjátok meg, most újra kell telepíteni (és az eddigit uninstall), vagy meg lehet valahol a feltelepítettnek mondani, hogy nem 32, hanem 64 bites legyen.
2016. febr. 1. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!