Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » HP Compaq 6820s laptophoz...

HP Compaq 6820s laptophoz milyen OP rendszert rakjak?

Figyelt kérdés

Jelenleg Windows 8.1 van rajta. Kéztől vettük... Viszont ha játszanék, akkor nagyon laggol.

Pl.: a Spore, kb 6 fps mellett fut, a leggyengébb grafikai beállítások mellet. A League of Legends pedig 4 fps-sel megy. Pedig ezeknek a játékoknak elméletileg menni kellene normálisan a gépen.

Windows 7-en gondolkodok, viszont drivert csak XP és Vista kompatibiliset tudok letölteni.

Olvastam itt olyat, hogy Win 10 alapból felrakja ezeket az illesztőprogramokat és az jó lenne hozzá. Viszont nem vagyok benne biztos.

Tehát melyik operációs rendszert válasszam?



2016. jan. 30. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
elvileg win8 nak nem nagyobb a gépigénye, de én windows 7 32bit-et raknék rá, a vistas driverek jók lesznek hozzá, de ha valamelyik mégse akkor külső progival (pl: aida64) eszközönként is letudod szedegetni valószínűleg. Nagy csodát azért ne várj, nem tudom milyen állapotban lehet az a gép. Nehéz telepítést elrontani, de láttam már fura dolgokat :D
2016. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
4gb ramhoz 32bit?
2016. jan. 30. 21:19
 3/4 A kérdező kommentje:
A Spore gépigénye egyébként jóval a laptot alatt van. Szóval itt valami gikszer biztos van.
2016. jan. 30. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor 64, rákerestem 2-t irt. De látatlanból nem tudom miért akadhat, minden driver fent van rajta? valami csak nem stimmel a telepítéssel, ha tudod húzd újra
2016. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!