Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egérérzékenység ügyben valaki...

Egérérzékenység ügyben valaki segítene?!

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy nemrégiben elkezdtem CS:GO-zni és elég tűrhetően megy a játék de gondban vagyok az egerem érzékenységével.Elkezdtem nézni magyar/külföldi videókat amiben az optimális és legjobb érzékenységről beszélnek.

Az egyik srác ezt ajánlotta: 800 dpi,1.19 sens.

Az a lényeg hogy az én egeremen állítólag 1000-től kezdődik a dpi és megfordulni alig tudok ezzel az érzékenységgel: 1000 dpi,1.19 sens. Ő pedig simán megfordul...felnéztem az egerem weboldalára és ezt találtam: DPI Resolutions: 1000,1600,2000.

Ez a 3. Csak az a vicc ahogy állítom a dpi-t itt nem csak ez a 3 dpi van hanem van még 1. Tehát most az a kérdés hogy a lassú DPI-ből (tehát 1000 alatt) van több vagy a gyorsabb DPI számból (2000 felett) van több.

Szerintetek?!

(Egér: www.connectit-europe.com/en/product/battle-gaming-mouse/ )



2016. jan. 31. 12:14
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem veletlen pusztan csak lassura van allitva az egererzekenyseg? mert rendszer es eger driverek alapbol teljesen minimalisra allitjak


en hasznalni se tudom igy a rendszert sem, csak egesz max kozelin (hogy mikro mozdulatoktol hatalmas tavolsagot haladjon)

2016. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

en ugy tudom tok felesleges a tul magas dpi


szepen vegig probalgatod oket, nem ilyen egyszeru?


minden megtudasanak a proba a legjobb modja...

2016. jan. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1000DPI Érzékenység: 6
2016. febr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!