Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 - Mappából programb...

Windows 10 - Mappából programba való behúzása. Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Mivel videovágással foglalkozok, ezért roppant hasznos az, (win7-nél és annál régebbi rendszereknél is működött) hogy mappában megnyitottam egy könyvtárat és kidobta annak tartalmát indexképpekkel együtt. Így lehet tudni, melyik video érdekel és be lehet húzni bármilyen programba (Vegas, Premiere, AE, stb..) Viszont win10-nél nem lehet, ott vagyok a mappába, próbálom behúzni a programba és nem engedi berakni. (Egy behajtani tilos táblára hasonlító ikon van, hogy nem lehetséges) Total Commanderből be tudom rakni, csak hosszú távon elég sok időt vesz igénybe, hogy ha van egy 150-200 fájlból álló nyersanyag pakkom, mappában kikeresni, belenézegetni a felvett anyagokba, hogy melyiket akarom használni, aztán a sorszámát megnézni, Total Commanderbe be, ott is megkeresni azt a videot, majd úgy be programba.. Kicsit ciki. Rendszergazdára van állítva a fiókom, biztonsági felügyelet minimumra van húzva. Nem tudom mi a gond. Ezt lehet orvosolni valahogy?

2016. febr. 1. 18:22
 1/1 CspCsj ***** válasza:

Nem megoldás, de addig is: amikor húzod a fájlt, nyomd meg az ESC billentyűt. (de ne tartsd nyomva)


Itt írnak pár tippet, de végleges megoldás nincs:

[link]

2016. febr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!