Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A cs:go-ban hogy működik az...

A cs:go-ban hogy működik az új rangrendszer?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy működik mert az első rangom az silver elite volt és azóta lementem silver 4be

2016. febr. 2. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy mint eddig!
2016. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A korrekcio elott nyaron az atlagos rank mg2 volt - gyakorlatilag senki nem volt silverben a kezdokon kivul.


A hatarokon idonkent ilyen korrekciokat hajtottak vegre kezzel, tobb-kevesebb sikerrel.


Most januarban mar a dinamikus korrekcio mukodik, elvileg nem lesznek ilyen nagyobb ugrasok mar. Az atlagos rank a terv szerint nova4, a jatekosok a normaleloszlas haranggorbeje szerint helyezkednek el, szimmetrikusan: global elite a jatekosok <0.5%-a, de a Silver1-be is kevesen ragadnak.


Az ELO-rendszer pontosan ugy mukodik mint eddig, ebben nem tortent valtozas.


Vegul azt tudom ajanlani, hogy ne torodj sokat a rankoddal. A matchmaking celja hogy hozzad hasonlo szintu embereket talaljon, ha nem fejlodsz akkor kifejezetten karos mashova kerulni.


Illetve meg mindig sok a smurf, akik a teli akciokor bevasaroltak es meg nem kerultek a helyukre.

2016. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!